Previous
Next

با توجه به نیاز مبرم اقشار بیکار تکنولوژی های نیاز خانوار و صنعت های دیگر راه اندازی شد.

محصولات شرکت

   در كشور ايران به دليل كمبود سرمايه درشرايط حال وشرايط اقليمی خاص خود كه به صورت خشك و نيمه خشك مي باشد و دامپروری و كشاورزي در تمام فصول سال جريان دایمی ندارد مردم در تمام طول تاريخ به صنايع دستي روي آورده اند ودراين ميان فرش جايگاه خاص خود را به دست آورده است. محصول توليدی مجتمع فرش دستباف مي باشد كه توسط اعضاء و بافندگان در طرح ها ; رنگ ها و رج شمارهاى مختلف  توليد مي شود .   دستگاه راهنمای قالی بافی الکترونیکی فن افروز تشکیل یافته از نرم افزارو سخت افزار که در اندازه های دلخواه روی انواع دار قالی بسته میشود و توسط یک منبع تغذیه 6الی 12 ولت نور دهی گره ها و نخهای مورد لزوم در بافت را مهیا مینماید.قسمت سخت افزار از یک پانل کنترل تبعیت نموده  مراحل ترتیبی لایه ها و رنگ نخهای مورد بافت در هر گره را نمایان نموده و بدون نقشه خوانی در رویت بافنده قرار میدهد .در حین بافت چشم بافنده خسته نشده و نشاط دیگری بر بافنده بوجود میاورد.

سیمیولتور رانندگی لایف ریندر  دنیایی از محیط مجازی است با طبعیت از قوانین رانندگی  و شرایط اقلیمی که توسط سخت افزار و نرم ازار کلیه مشکلات رانندگی را بر کاربر آسان میسازد. . و مشکل تصادفات جانی  و خسارات مادی را در حدود 70 در صد کاهش میدهد .

از آنجايي كه يكي از بارزترين نشانه هاي تب وعفونت وبيماري در دام ها بالا رفتن دماي بدن آن هاست اين دستگاه طراحي شده تا اطلاعات دام از جمله دماي بدن آن ها ، شماره شناسايي آن ها ، ولتاژ باتري ، حضور داشتن يا نداشتن دام در محوطه را به صورت آنلاين براي دامپزشك (بدون محدوديت فاصله) و يا به سيستم مديريت دامداري فرستاده مي شود و هرگونه تغيير در اين وضعيت را اخطار مي دهد.

تیلر هوشمند کشاورزی

photo_2017-06-16_13-01-40

برای مشاهده ویدیو های مربوطه بر روی دکمه مشاهده کلیک فرمایید.

شرکت فن افروز تبریز

:آدرس
آذربایجان شرقی
تبریز-شهرک شهید یاغچیان
خیابان نور-کوی مائده-جنب دهم شرقی
پلاک ۳۳ – طبقه ی همکف – شرکت فن افروز تبریز

  • 09143132547
  • morning.__breez
  • fannafrooz@yahoo.com : Email
  • 04133843962